عرضه اینترنتی حضوری انواع رزین پلی استر قابل انعطاف در کشور با چند درصد تخفیف هزینه همراه است؟ چرا رزین پلی استر قابل انعطاف ساخته و عرضه می گردد؟چرا برند کهربوشهر به عنوان باکیفیت ترین رزین بازار شناخته شده است؟
تولید انواع رزین پلی استر در ایران انجام می گیرد و یکی از آن ها رزین پلی استر قابل انعطاف است که به خاطر قابلیت ارتجاعی بالایی که دارد به شکل های مختلف درخواهد آمد.
این محدودیت ساخت بسیاری از وسایل و محصولات را برداشته و در مقابل امکان ایجاد طرح های بسیار وسیع تر را فراهم می کند.
به همین دلیل است که رزین پلی استر در ایران با قیمت مناسب تولید و عرضه می شود و می تواند تحت فروش اینترنتی به صرفه تر نیز تمام شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی:
مهندس علیرضا بیات 09120179639
مهندس فرشته راد 09033229935الی36
کانال تلگرام Resins_kahar
پست الکترونیکی 
resinpoli@gmail.com
اینستاگرام Resins_kahar
آدرس شرکت خیابان ولیعصر بالاترازپارک ساعی پلاک 2404 کدپستی 1434764111طبقه سوم شرکت صنایع شیمیایی بوشهر

فروشگاه رزین پلی استر اصل در بوشهر، از تنوع کامل و همه جانبه این محصول برخوردار است، به گونه ای که می توان به خوبی نیاز خریداران را در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشد.
برخی از موارد کاربرد این دسته از رزین های اصلی و باکیفیت عبارتند از:

 •  تولیدات فایبرگلاس
 •  فوم چوب
 •  مواد سیلیکونی
 •  تولیدات پلاستیکی
 • تولیدات فلزی
 •  تولید الیاف مانند انواع مدل بطری
 •  ساخت لوازم زینتی مانند جاسوئیچی و… .

خرید بهترین رزین استر غیر اشباع بازار

خرید بهترین مدل رزین پلی استر غیر اشباع را با در نظر گرفتن ویژگی های کاربردی که این محصول باید در اختیار داشته باشد، می توان انجام داد.
برخی از این ویژگی و مشخصات را می توان به شرح زیر اعلام کرد:

گارانتی کیفیت رزین پلی استرغیراشباع برندکهر بوشهر

فروشنده رزین پلی استری نوع غیر اشباع بیشتر حجم فعالیت های خود را به صورت اینترنتی و ارتباط غیر مستقیم با خریداران انجام می دهد.
در نگاه اول شاید این موضوع اندکی ناخوشایند به نظر آید اما با کمی دقت بیشتر، متوجه خواهید شد که در دنیای کنونی این روش می تواند بسیار کارآمدتر نیز باشد زیرا:

 •  می توان به بررسی همه جانبه محصول دست یافت
 •  به مقایسه بهتر قیمت ها پرداخت
 •  تنوع رزین را متوجه شد
 •  موارد کاربرد صحیح رزین را شناسایی کرد
 •  از ضمانت نامه کمی و کیفی محصول بهره مند شد
 • و …

خریدار انواع رزین پلی استر مجسمه عمدتا افرادی هستند که در زمینه کارهای هنری و زیبایی فعالیت دارند و به تولیداتی گسترده دست می زنند مانند نقاشان و سازندگان انواع مدل مجسمه های دکوری و خیابانی.
از جمله موارد کاربرد این دسته از رزین ها را می توان در طبقه بندی زیر قرار داد:

 •  تجهیزات و لوازم زینتی
 •  انواع وسایل تزیینی
 •  ساخت جواهرات
 •  تولید و ساخت مجسمه های فلزی و فانتزی
 •  انواع مدل زیورآلات

خرید عمده رزین پلی استر مجسمه سازی

خرید عمده رزین پلی استر مجسمه سازی را بهتر است از طریق سایت های مربوطه انجام داد زیرا به دلیل حذف مالیات های اضافی از قیمت واقعی تری برخوردار هستند.
با کمک این مدل رزین ها می توان:

 •  به ترمیم و نگهداری قسمت های مختلف از لوازم زینتی پرداخت
 •  به افزایش عمر مجسمه ها کمک نمود
 •  چسبندگی بهتری را در تولید و بکارگیری موارد گوناگون ایجاد کرد
 •  باعث زیباسازی اماکن عمومی شد
 •  به جذب بهتر انرژی منفی محیط کمک کرد
 • و …

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی:
مهندس علیرضا بیات 09120179639
مهندس فرشته راد 09033229935الی36
کانال تلگرام Resins_kahar
پست الکترونیکی 
resinpoli@gmail.com
اینستاگرام Resins_kahar
آدرس شرکت خیابان ولیعصر بالاترازپارک ساعی پلاک 2404 کدپستی 1434764111طبقه سوم شرکت صنایع شیمیایی بوشهر

رنگ رزین گیاهی ازشفاف تا قهوه ای تیره متغیر است و میزان سختی و کدورت آن متفاوت است. بعضی از آنها بشدت فرار هستند چون حاوی ترکیبات ناپایدارند. اشتباه در تشخیص درختان رزین دار نیز گاهی می تواند باعث حوادث ناگوار شود، چون بعضی از آنها حاوی هپتان هستند که هیدروکربنی قابل اشتعال و انفجار است.

ماده معروف و زینتی کهربا نیز در اثر سخت شدن رزین گیاهی بدست می آید و اغلب به رنگ طلایی تیره یافت می شود که رنگ متعارف رزین های گیاهی است. کهربا در رنگهای نادر دیگری مانند آبی نیز دیده می شود.

هزاران سال است که بشر از رزینهای طبیعی استفاده می کند. رزین کاج برای درزگیری قایقها، مومیایی کردن اجساد، ظروف غذا و مصارف دیگر استفاده شده است. همچنین در ساخت لاک، جلا، جوهر،عطر، جواهر و بسیاری از اشیاء دیگر مورد استفاده است.

با پیشرفت تکنولوژی، بشر پی برد که این ماده می تواند به پلیمر تبدیل شود و کمی بعد از آن رزینهای مصنوعی کشف شد.در اکثر موارد پلیمرها با رزین های مصنوعی ساخته می شوند که ارزانتر و تصفیه آنها راحت تر است. انواع رزین های مصنوعی پایدارتر، قابل پیش بینی تر و یکنواخت تر از رزین های طبیعی هستند چون تحت شرایط کنترل شده ساخته می شوند و امکان تولیدات ناخالص در آن وجود ندارد. آنها از طریق ترکیب کردن مواد شیمیایی در آزمایشگاه ساخته می شوند و نتیجه واکنش تشکیل ترکیبات چسبناک است. این ماده می تواند در تولید پلاستیک، رنگ و بسیاری از مواد مشابه بجای رزین طبیعی مصرف شود.

بخش اصلی پوششهای حفاظتی، رزین است که سایر اجزاء را در درون خود نگه داشته و به عنوان محمل رنگ وظایف عمده ای را در سیستم پوششی به عهده دارد و معمولاً رنگ را بر حسب نوع رزین آن می‌شناسند.

از وظایف اصلی رزین در پوشش، ایجاد فیلم رنگ روی سطح است. ترکیبات با اندازه مولکولی کوچک ممکن است روی سطح به خوبی پهن شوند ولی قادر نیستند که فیلم ایجاد نمایند.

رزین ها در حقیقت پلیمرهایی و یا به عبارت بهتر کوپلیمرهایی با وزن مولکولی بالا هستند که در درون زنجیره خود گروههای فعالی دارند. این پلیمر اکثراً در دمای محیط، مایع با ویسکوزیته بالا و ظاهر عسل مانند، شفاف با فام زرد روشن تا مایل به قهوه ای هستند و یا به صورت پولک و دانه های جامدی هستند که برحسب نیاز در حلال مناسب حل می شوند.

صنعت تولید رزینهای مورد مصرف در رنگسازی نیز در کشور سابقه ای طولانی دارد. برای بررسی تاریخچه این صنعت به سال ۱۳۴۴ باز می‌گردیم که برای اولین بار رزین الکید بوسیله رنگسازی ایران و رزیـن پلی‌وینیل‌استات نیز توسط  پلاسکار تولید گردید و پس از آن شرکتهای پارس سادولین، دیروپ ایران اقدام به تولید رزین الکید و هو خست ایران به تولید رزین پلی‌وینیل‌استات همت گماردند. و امروز صنعت رزین کشور با بیش از ۱۲۰ واحد صنعتی و مجموع ظرفیت ۷۵۰ هزارتن در سال قادر است انواع رزینهای پلی‌وینیل‌استات و کوپلیمرهای آن، انواع رزینهای الکید و اصلاح شده آن، آمینو رزینها، انواع پلی‌استر غیراشباع، رزینهای اکریلیک و رزین فنولیک را تولید نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی:
مهندس علیرضا بیات 09120179639
مهندس فرشته راد 09033229935الی36
کانال تلگرام Resins_kahar
پست الکترونیکی 
resinpoli@gmail.com
اینستاگرام Resins_kahar
آدرس شرکت خیابان ولیعصر بالاترازپارک ساعی پلاک 2404 کدپستی 1434764111طبقه سوم شرکت صنایع شیمیایی بوشهر

مد در صنعت رنگ

در ماه‌هاي پاياني هر سال میلادی شركت‌هاي بزرگ توليد پوشرنگ و پوشش، رنگ سال آينده و يا ليستي از رنگ‌هايي كه به عنوان رنگ سال را پيش‌بيني مي‌كنند، اعلام مي‌نمايند. اما متخصصان و سبك‌شناسان رنگ چگونه اين رنگ‌ها و مد در دنياي رنگ را شناسايي مي‌كنند؟ طبق گفته‌هاي متخصص رنگ و طراحي در شركت Benjamin Moore هر سال، تيم رنگ و طراحي در بنجامين مور به دنبال يافتن روند رنگ‌ها در دنيا به جستجو در ميان طراحي‌ها در صنايع مختلف و اثرات فرهنگي آن‌ها مي‌پردازند. اين تيم با رصد روندهاي مختلف درمي‌يابند ما چگونه با رنگ‌ها زندگي مي‌كنيم و كدام رنگ بيشتر در سال آينده تاثيرگذار خواهد بود. در نهايت با استفاده از هزاران عكس و پس از ماه‌ها بحث، رنگ‌هايي كه حضور قدرتمندتري دارند انتخاب خواهند شد. مدير ارشد بازرگاني برند پوشرنگ PPG اضافه مي‌كند: براي اينكه يك رنگ واقعاً تبديل به رنگ سال شود، بايد با ديگر مدهاي موجود در طراحي و دكوراسيون تطابق خوبي نشان دهد و همچنين بازتابي از روح جامعه جهاني باشد. PPG اعتقاد دارد كه شيوه پيش‌بيني‌اش براي رنگ سال كاملاً با احساسات و سلايق مصرف‌كننده در ارتباط است. پوشرنگ‌هاي PPG در بيش از 70 كشور جهان به فروش مي‌رسد، بنابراين توجه به مد در دنياي رنگ تلاشي جهاني براي فرهنگ‌هاي مختلف است. بيش از 20 متخصص رنگ در PPG با همكاري يكديگر شيوه‌اي منطقي براي يافتن روند در دنياي رنگ و سليقه و ترجيح مصرف‌كننده ايجاد كرده‌اند كه به این روند جهت مي‌بخشد. كارشناسان مد رنگ اين شركت‌ در سراسر دنيا در صنايع مختلفي همچون الكترونيك، معماري، خودروسازي و هوافضا تخصص دارند. اين متخصصان با مطالعه ذهنيت مصرف‌كنندگان و عوامل دیگر رنگ سال را به‌نحوی پیش‌بینی می‌کنند که بازتابی از گرایشات مصرف‌کنندگان باشد و گستره فرهنگی، منطقه‌ای و تجاری را به‌خوبی پوشش دهد.
در AkzoNobel تیم طراحی شرکت بیش از 25 سال است که مسئولیت تحلیل روند، تحقیقات رنگ و مواد، مدیریت هنر و طراحی رنگ را در این شرکت بر عهده دارد. هر سال طراحان حرفه‌ای پیشرو از سراسر جهان دعوت می‌شوند تا روحیه حاکم بر جهان را به پالت رنگ سال تبدیل کنند. مهم‌ترین بخش شناسایی رنگ سال مطالعه روند و مد در دنیای رنگ‌هاست که به AkzoNobel کمک می‌کند نیاز مشتریان در سراسر جهان را تامین نماید. به علت اهميت فراوان رنگ سال براي پوشرنگ‌هاي تزئيني و ساختماني، نمونه محصولات شركت بسيار تحت تاثير اين موضوع قرار مي‌گيرد. براي مثال تحقيقات مربوط به شناسايي رنگ سال در بازار خودرو و تجهيزات الكترونيكي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. متخصصان مد رنگ در بخش پوشش چوب با توجه به اين اطلاعات رنگ‌هاي منتخب را به توليدكنندگان و طراحان در بازارهاي اصلي مانند صنايع مبلمان، كابينت سازي، كفپوش و مصالح ساختماني پيشنهاد مي‌دهند. طبق گفته‌هاي متخصص رنگ شركت Dunn-Edwards موضوعات مختلفي از جمله روند علم و فناوري، تحولات جمعيتي، وضعيت رفاه و سلامت، توجه به تجملات، تحولات فرهنگي و سبك زندگي، الگوي غذا و خوراك، روند بازاريابي و برندسازي و مد به صورت گسترده مورد مطالعه قرار مي‌گيرد. *فرآيند بررسي رنگ سال چقدر زمان مي‌برد؟* در Benjamin Moore كل فرآيند حدود يك سال طول مي‌كشد اما تيم مسئول همواره به دنبال ايده‌هاي جديد است.
تيم رنگ جهاني در PPG (PPG Global Color Team) ابتداي هر سال، رنگي را كه بيش از ساير رنگ‌ها گوياي ذهنيت مصرف‌كنندگان است را تعيين مي‌نمايد. در Dunn-Edwards اين يك فرآيند پيوسته است اما معمولاً براي معرفي هر رنگ يك سال زمان نياز است. *عامل الهام‌بخش در انتخاب رنگ سال* در Benjamin Moore انتخاب رنگ امسال با الهام از سنگ نماهاي بناهاي تاريخي اروپايي و جزئيات ظريف آن‌ها انجام شد كه نمايانگر استحكام و لطافت است. تحقيقات اين شركت توازن بين قدرت و لطافت را برقرار مي‌كند. در سال‌هاي اخير كه استفاده از رنگ خاكستري بسيار رواج پيدا كرد، Benjamin Moore بر روي ته‌رنگ خاكستري و طيف‌هاي مختلف آن تمركز نموده است تا بتواند براي سال‌هاي آينده تطابق اين رنگ را با ديگر اجزاء موجود در منزل حفظ نمايد.
در بازار رنگ ساختماني، پيش بيني شركت PPG نه تنها ذهنيت فعلي مصرف‌كننده بلكه تطابق رنگ با ديگر اقلام مانند پارچه، چوب، كاشي، كابينت، قاب پنجره و … را لحاظ مي‌كند. در AkzoNobel دغدغه اصلي نمود بخشيدن به روند تمام تحولات در قالب رنگ‌هاست‌ بر روي هر آنچه كه ما را احاطه كرده‌است: خانه، مبلمان، تجهيزات الكترونيكي، خودرو و ساختمان. مردم تمایل دارند که وسایل و فضای اطرافشان از نقطه نظر رنگی با یکدیگر مرتبط باشد. پالت رنگ‌های زیبا، کاربردی و موزون این شرکت انتخاب رنگ را برای مصرف‌کننده و تولیدکننده آسان می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد مردم سراسر جهان در حال تجربه کردن حس جدیدی از انرژی و هدفمندی هستند. AkzoNobel در این راستا تلاش می‌کند همکاری و ارتباطات خود را هرچه بیشتر گسترش دهد.
مترجم: مهندس رعنا رفيعي هشجين، دانشجوي دكتري مهندسی رنگ، پژوهشگاه رنگ