رزین اپوکسی E06 خوزستان در صنایع مختلفی از قبیل تولید چسب، کفپوش، قطعات کامپوزیتی، پوشش های دریایی، پوشش های محافظ خوردگی، ظروف تقویت شده با الیاف شیشه و همچنین سنگ های مصنوعی استفاده می شود. این رزین اپوکسی با توجه به شفافیت بالایی که دارد به عنوان رزین اپوکسی چوب و یا رزین اپوکسی سنگ نیز به کار می رود.

برندمعتبرکهربوشهر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی:
مهندس علیرضا بیات 09120179639
مهندس فرشته راد 09033229935الی36
کانال تلگرام Resins_kahar
پست الکترونیکی 
resinpoli@gmail.com
اینستاگرام Resins_kahar
آدرس شرکت خیابان ولیعصر بالاترازپارک ساعی پلاک 2404 کدپستی 1434764111طبقه سوم شرکت صنایع شیمیایی بوشهر

رزین پلی استر غیراشباع ایزوفتالیک و اورتوفتالیک در بشکه های ۲۰۰ کیلویی و با قیمت و کیفیت مناسب از طریق شرکت صنایع شیمیایی بوشهر به فروش می رسد. رزین های غیر اشباع در صنایع مختلفی از جمله صنایع هوایی، دریایی، مجسمه سازی، لوله سازی، فایبرگلاس و سنگ مصنوعی کاربرد دارد. می توانید جهت خرید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

رزین پلی استر غیر اشباع در دو نوع رزین پلی استر اورتوفتالیک و ایزوفتالیک در بازار به فروش می رسد. تفاوت این دو رزین در استحکام مکانیکی و مقاومت شیمیایی آن ها می باشد. به طور کلی کاربرد آن ها یکسان است اما در مواردی که نیاز خواص بالاتر و مهندسی تر باشد از رزین ایزوفتالیک استفاده می شود.

رزین پلی استر غیر اشباع اورتوفتالیک

اگر اسید فتالیک استفاده شده در رزین از نوع اورتو باشد به رزین تولیدی رزین پلی استر غیر اشباع اورتوفتالیک گفته می شود. این رزین از پر کاربردترین نوع رزین در بین مصرف کننده های رزین در جهان می باشد. که درصد بالایی از آن در صنایع کامپوزیت مصرف می شود. مزیت رزین پلی استر غیر اشباع اورتوفتالیک در قیمت پایین، استحکام خمشی و کششی خوب و سختی بالا است.

انواع رزین های پلی استر غیر اشباع اورتوفتالیک

 1. رزین با مصارف عمومی
 2. رزین پلی استر IM
 3. رزین پلی استر مخصوص ریخته گری IMI
 4. رزین پلی استر مقاوم به شعله FR
 5. رزین پلی استر نرم

رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک

اگر اسید فتالیک استفاده شده در رزین از نوع ایزو باشد به رزین تولیدی رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک گفته می شود. در صنایعی که نیاز به مقاومت در مقابل مواد شیمیایی و خورنده دارد و در لایه های ژل کوت از رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک استفاده می شود. مزیت رزین ایزوفتالیک در استحکام خمشی و کششی بالا و مقاومت خوب در برابر آب و مواد شیمیایی می باشد.

صنایع مصرفی رزین پلی استر غیر اشباع

 • ساخت ماکت
 • لوله های انتقال آب(GRP)
 • سنگ های مصنوعی
 • تجهیزات زینتی
 • کشتی سازی
 • پروفیل سازی
 • ورق سازی
 • صنایع سنگ طبیعی
 • ساخت ماستیک
 • چسب
 • بتونه
 • و …

روش های کاربرد رزین پلی استر

 • لایه گذاری دستی
 • رشته پیچی
 • پالتروژن
 • قالب گیری SMC
 • قالبگیری BMC
 • و روش های دیگر فرایندی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

مهندس علیرضا بیات 09120179639

مهندس فرشته راد 09033229935الی36

کانال تلگرام @Resins_kahar

پست الکترونیکی resinpoli@gmail.com

اینستاگرام @Resins_kahar

آدرس شرکت خیابان ولیعصر بالاترازپارک ساعی پلاک 2404 کدپستی 1434764111طبقه سوم شرکت صنایع شیمیایی بوشهر

رزین پلی فنیل سولفات

گروه ترجمه و تولید محتوا در کهر شرکت Toray اعلام کرده است که به تازگی موفق به توسعه نوع جدیدی از رزین پلی‌فنیل‌سولفات (PPS) با بالاترین درجه انعطاف ممکن در عین حفظ خواص عالی در مقاومت گرمایی و شیمیایی شده است. این شرکت قصد دارد از ماه آوریل ۲۰۱۹ کاربردهای جدید این محصول را ابتدا در صنعت خودرو و سپس در صنایع دیگر معرفی کند. رزین PPS یک پلاستیک فوق مهندسی است که توازن خوبی میان خواص مقاومت شیمیایی و گرمایی ایجاد کرده است و فروش آن به صورت سالیانه رشد تقریبا ۷ درصدی داشته است. این محصول به صورت گسترده در صنعت خودرو، در کاربردهایی که نیازمند مقاومت گرمایی، سبکی و استحکام بالا (برای جایگزینی با فلز) است به کار می‌رود. از سوی دیگر رزین PPS در کاربردهایی که نیازمند انعطاف است، مانند لوله‌ها یا واشر،‌ شامل الاستومر خواهد بود. علی‌رغم این خواص عالی، محدودیت‌هایی نیز در ایجاد انعطاف در این رزین به ویژه برای حفظ خواص مقاومت گرمایی و شیمیایی وجود داشته و توسعه رزین‌های PPS با انعطاف بالا در طول سالین چالش‌برانگیز بوده است. اما شرکت Toray موفق به تولید محصولی با بالاترین درجه انعطاف در سطح مدول الاستیک ۱۲۰۰ مگاپاسکال شده است. این سطح از انعطاف با بهینه‌ کردن ساختار بسپار با استفاده از نوآوری در طراحی مواد مبتنی بر یک پایگاه داده گردآوری شده نتیجه چندین سال تحقیق و توسعه و همچنین با استفاده از فناوری کنترل دقیق آلیاژ (فناوری nanoalloy® که در اختیار این شرکت است) حاصل شده است. استحکام مکانیکی این رزین جدید حتا پس از ۱۰۰۰ ساعت آمایش تحت دمای ۱۷۰ درجه سانتیگراد نیز کاهش نمی‌یابد و این رزین مقاومت بالایی نسبت به اسیدها و مواد خنک‌کننده ماشین‌ها دارد که در محیط واقعی عملیات مورد نیاز است. این شرکت هم‌اکنون در حال پیشبرد روندی است که به تایید فرآیندپذیری این رزین به ویژه در پیاده‌سازی در کاربردهای لوله‌کشی خودرو می‌انجامد. پیش‌بینی می‌شود که این ماده امکان استفاده از رزین‌ها را در لوله‌کشی خودروها فراهم کند که تا امروز ممکن نبود و به این ترتیب تعداد قطعات کاهش و از پیچیدگی فرایند نیز کاسته می‌شود. رزین جدید PPS مبتنی بر تکامل دو فناوری اصلی در شیمی بسپار و نانوفناوری توسعه یافته است. شرکت Toray این ماده جدید را به عنوان ماده‌ای برای دنیایی بدون گازهای گلخانه‌ای مطرح کرده است. ایده این شرکت مبتنی بر دو اصل است: کاهش وزن قطعات ساخته شده از یک سو سبب کاهش مصرف انرژی شده و از سوی دیگر گازهای تولیدشده با جذب کامل در محیط وارد اتمسفر نمی‌شوند.