شرکت صنایع شیمیایی بوشهردر اولین گام های حرکت خود به سمت تولید با کیفیت و با ثبات، با تکیه بر روشهای نوین مدیریت، اعتقاد به بهبود مستمر و ارزیابی و پایش خود در تمام فرایندهای تولیدی و مقایسه مستمر با شرایط ایده ال و استخراج شرایط موجود و نیز مقایسه آن با شرایط مطلوب، موفق به اخذ استاندارهای داخلی و بین المللی گردیده است.
شرکت صنایع شیمیایی بوشهر با راه اندازی واحد طراحی و خدمات پس از فروش تلاشهای گسترده ای در زمینه تولید تخصصی محصولات خود بر اساس نیاز واقعی مشتری انجام داده و توفیقات گسترده ای در این زمینه کسب نموده است. شرکت صنایع شیمیایی بوشهر با بیش از 100 نفر کادر مجرب و متخصص، در طراحی و تولید انواع رزینهای تخصصی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ،رزینهای پلی استر غیر اشباع بر پایه ارتوفتالیک ،رزینهای پلی استر غیر اشباع بر پایه ایزوفتالیک و ژلکوت در کشور شناخته گردد.

Isophetalic Polyester Resin

بهره مندی از بزرگترین ناوگان جاده ای حمل رزین کشور و استقرار سامانه اطلاع رسانی مشتری از مهمترین دستاوردهای این شرکت در زمینه خدمات پس از فروش می باشد تولید با کیفیت و با ثبات، مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در کلیه محصولات باعث گردیده که محصولات این شرکت تحت برند تجاری کهربوشهر به کشورهای مختلفی صادر شده است. در داخل نیز، تولیدکنندگان فعال مواد کامپوزیتی با استفاده از محصولات این شرکت، بر کیفیت رزین صنایع شیمیایی بوشهر صحه گذاری نموده و به عنوان مشتریان وفادار این شرکت شناخته می شوند. این مشتریان وفادار، که عضو ذی نفعان صنایع شیمیایی بوشهر نیز به حساب می آیند در صنایع مختلفی از جمله لوله، اتصالات فایبرگلاس (GRP)، مخازن ذخیره آب و مواد شیمیایی، سنگ مصنوعی، شناورسازی، قطعات پالایشگاهی و ایزولاسیون مخازن پالایشگاهی و شیمیایی مشغول به فعالیت بوده اند.

براي دریافت اطلاعات فنی رزین و دریافت رایگان نمونه و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدیرفروش: (آقای مهندس بیات) 09120179639

کارشناس فروش(خانم مهندس راد):

09033229935 الی 36

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *